אוזבקיסטן

ליבה של דרך המשי

אירוח במלונות
ייחודיים

כשרות מהודרת
לשומרי מסורת

ארוחות
פנסיון מלא

מופעי פולקלור
מרהיבים

ביקורים באתרים
היסטוריים

בריכות שחיה,
ספא וכושר

טיול מאורגן לאוזבקיסטן – 7 ימים

אסיה טרוול מזמינה אתכם לטיול באוזבקיסטן, באווירה ייחודית, עם ארוחות כשרות למהדרין.

Play Video

לקוח יקר!

אתם מוזמנים למדינה מרתקת ואגדית עם ערי מסחר עתיקות על דרך המשי ההיסטורית, מדינה עם תרבות עשירה, ערבי פולקלור יחודיית, שווקים צבעוניים וססגוניים, מאכלים אוטנטתיים המשאירים טעם של עוד…. כל אלו יהפכו את הטיול לחוויה בלתי נשכחת!

השאירו פרטים, כבר חוזרים אליכם

אוזבקיסטן

ליבה של דרך המשי

אוזבקיסטן – מדינה צעירה, שקמה עם קריסתה של ברית המועצות. מורשתה המפוארת עתיקה בהרבה מגילה כמדינה. כאן עברה דרך המשי, בה הובילו את שכיות החמדה של סין לאירופה. בעת מסע הכיבושים של ג'ינגס חאן, הפכה אוזבקיסטן למרכז חשוב לעמים התורכו- מונגוליים. מנהיג אחר – טימור לנג – יצר במאה הארבע עשרה אימפריה אדירה שבירתה סמרקנד. אוזבקיסטן משלבת בתוכה את מורשתם של השבטים התורכיים והמונגוליים ותרבות האיסלם, הודו ופרס. בערי אוזבקיסטן נוכל לראות את המבנים המרשימים שנבנו במאות הקודמות- המסגדים, בתי המדרש, בתי המרחץ, החומות, המינארטים ואת תושבי המקום השומרים על מסורת אבות.

מה כוללת חבילת הטיול

טיסות והעברות

טיסה הלוך לסמרקנד, העברות מהשדה למלון, טיסת חזור מטשקנט

ארוחות כשרות למהדרין

אירוח על בסיס פנסיון מלא, הכולל ארוחות מגוונות בכשרות גלאט מהדרין.

מופעי פולקלור

מופעי פולקלור יחודיים + תצוגת אופנה מקורית.

תאריכי יציאה בכל חודשי הקיץ

החל מחודש מאי ועד חודש אוקטוב 2024 כמעט בכל שבוע יציאה לטיול באוזבקיסטן

סיורים בשווקים

ביקורים באתרים היסטוריים.

ספר תורה ותפילות

במלון תפילות וכשרות מהודרת.

סיור לילי מרתק

סיור לילי בסמרקנד סיטי החדשה וכן גם בעיר טשקנט

חדרים מרווחים

כל חדרי האירוח כוללים מיזוג אוויר, טלוויזיה, מכונת קפה, מייבש שיער, חדר רחצה.

השאירו פרטים, כבר חוזרים אליכם

תמונה אחת שווה אלף מילים...

מוזמנים לצפות בגלריית התמונות

מסלול הטיול

טיול מאורגן שלא תשכחו!

2 Tashkent, Uzbekistan - Square
יום ד' תל אביב - סמרקנד
נפגש בבן גוריון טרמינל 3, המראה מתוכננת לשעה 23:35 נחיתה בסמרקנד בשעה 06:20 (בכפוף ללוח הטיסות HY). שעות טיסה הסופיות יפורסמו בהמשך. לאחר הנחיתה ניסע למלון להתארגנות ולארוחת בוקר
2 Tashkent, Uzbekistan - Square
יום ה' ← סמרקנד
לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום סיור מלא בעיר הציורית, עיר של כיפות ומינרטים מצופים קרמיקה בגווני טורקיז. נבקר בבית הקברות היהודי, משם נגיע לקבר המיוחס לנביא דניאל. במהלך סיורנו נבקר ב 'גור- י אמיר' המוזוליאום, שבו קבורים טימור לנג וממשיכיו (מאה 15) נראה את שרידי מסגד 'ביבי חאנום', שהיה הגדול ביותר במרכז אסיה. נכיר מקרוב את כיכר הרגיסטאן - מדרסת אולוג בג, מדרסת האריות ומדרסת הזהב. משם נגיע לארמון אברהם קלנטרוב, שנבנה בתחילת המאה ה-20 ונלקח על-ידי הקומוניסטים. בארמון משולבים עיטורים אוזבקיים מסורתיים לצד אירופאים. נסע למלון להתארגנות וארוחת ברביקיו בליווי מופע פולקלור מקומי.
יום ו' ← סמרקנד
לאחר ארוחת בוקר נצא ליום סיור לרובע העתיק (המחלה שפעם היו גרים היהודים). נבקר בבית הכנסת הגומבז – מבנה בית כנסת עם כיפה בצבע טורקיז ששם היה מרכז החיים הרוחניים של הקהילה היהודית בסמרקנד. נבקר במפעל שטיחים ונצפה בתהליך אריגת שטיחי צמר ושטיחי משי המרהיבים, מן הגלמים ועד לשטיח המושלם. נצעד לשוק המרכזי והצבעוני של סמרקנד המלא כל טוב, פירות וירקות טריים ויבשים, מיני מאפה, ממתקים, משקאות, תבלינים, ביגוד, כלי אוכל, רהיטים ועוד. נחזור למלון ונתארגן לקבלת שבת והדלקת נרות. לאחר התפילה תיערך במלון סעודת ליל שבת.
יום שבת ← סמרקנד
בבוקר, לאחר קפה ועוגה תפילת שבת וסעודת שבת. זמן חופשי למנוחה קצרה או לסיור רגלי בעיר. תפילת מנחה וסעודה שלישית. במוצ''ש נצא לביקור בסמרקנד סיטי החדשה.
יום א' ← סמרקנד, בוכרה
לאחר ארוחת הבוקר נצא לבוכרה ברכבת. יום סיור חוויתי בעיר בוכרה. בוכרה הייתה אחת מתחנות המסחר החשובות בדרך המשי ומרכז אסלאמי מרכזי. נבקר במוזילאון איסמעיל סמאני, מן המאה ה-10 הנחשב ליצירת מופת בתחום הארכיטקטורה. משם נפנה ל'צ'שמה איוב (מעין איוב), שבו התאכסנו דרווישים. נבקר ב'ארק' – ארמון החורף של האמיר המשמש כמוזיאון, נתרשם מן המינרט פוא-י קלאן המפורסם שהיה ידוע בעבר כמבנה הגבוה ביותר בעולם ולצידו המסגד הגדול של בוכרה שבו יכולים להתכנס עשרות אלפים וממולו המדרסה על שם 'מיר-י אראב', צאצא של מוחמד וממבשרי האסלאם במרכז אסיה. ארוחת ערב ולינה בבוכרה
16 Aerial view of Bukhara old town
יום ב' ← בוכרה, טשקנט
לאחר ארוחת בוקר נצא לשוק הגדול של בוכרה "קרוואן סאראי". נבקר בשווקים המקורים ונגיע ל"לאב-י אוז", בריכת מים גדולה ומרכז חיי העיר. הבריכה מוקפת עצים עתיקים, בתי קפה ויושבי בטל המשחקים דמקה. לא הרחק מהם ניצב רכוב על חמורו פסלו של נאסר-א-דין, הבדחן הנודע, אשר בחכמתו ובהומור שלו לקח מן העשירים ונתן לעניים, בצד אחד של הבריכה מדרסת 'נאדיר דיוואן באגי', אשר בעבר שימשה כ'קרוון-סראי', אכסנייה לאדם ולבהמה על דרך המשי. ממולו מתנשא ה'חאנקא' שבה מצאו מחסה הדרווישים. מכאן נצא לארמון הקיץ של האמיר האחרון של בוכרה עלים ח'אן, הנמצא בפרברי העיר. מתחם ארמונות, גנים ובריכות וסיפורים מופלאים. לאחר ארוחת צהריים נסע ברכת לטשקנט, ארוחת ערב, יציאה לסיור לילי רכוב בעיר. ולינה בטשקנט.
16 Aerial view of Bukhara old town
6
יום ג' ← טשקנט
לאחר ארוחת בוקר נצא לסיור בעיר טשקנט, עיר ירוקה עם מיליוני עצים. מאז אמצע המאה ה-19 העיר נושאת אופי רוסי ורבים מתושביה דוברים רוסית. ברעידת האדמה בשנת 1966, נהרסה טשקנט, למעט חלקים מן העיר העתיקה. תוך זמן קצר שוקמה העיר מחדש ונבנתה כעיר רוסית מודרנית עם נגיעה אסלאמית. במהלך סיורנו נבקר: באנדרטה לרעידת האדמה, בכיכר אמיר-תימור, בכיכר העצמאות, בבניין הפרלמנט החדש, במוזיאון לאומנות וניסע ברכבת התחתית של טשקנט, שהיא מן היפות בעולם. נבקר בשוק הגדול המקורה צ'ארסו באזר.
6
DSC_0391
יום ד' ← טשקנט - סמרקנד - תל אביב
לאחר ארוחת בוקר נסע ברכבת לסמרקנד להמשך סיור בעיר ומשם נצא לכיוון שדה התעופה חזרה הביתה תל אביב עם חוויות בלתי נשכחות מאוזבקיסטן. נטוס לת''א, טיסה משוערת: המראה 18:55, נחיתה 22:25 (בכפוף ללוח הטיסות HH).
DSC_0391

ייתכנו שינוים בסדר הביקורים, המסלול יכול להשתנות בהתאם לאילוצי טיסות / שירותי קרקע.

השאירו פרטים, כבר חוזרים אליכם

ארוחות כשרות למהדרין

אירוח על בסיס פנסיון מלא, הכולל ארוחות מגוונות בכשרות גלאט מהדרין.

כשרות מהודרת

ארוחת בוקר מגוונת

ארוחת ברביקיו

ארוחת ערב עשירה

ארוחות בופה מגוונות
בוקר צהריים וערב

כשרות מהודרת

אירוח על בסיס פנסיון מלא

ארוחת ערב

ארוחת ברביקיו

ארוחות בופה מגוונות
בוקר וערב

ארוחת צהריים
ארוזה לטיולים

נהנים ומספרים

לקוחות משתפים בחוויה

סילביה אוחנה
סילביה אוחנה
קרא עוד
רוצה לשתף ולהודות למארגנים באסיה טרוול. אנחנו בעיצומו של טיול מושלם בבאקו. המלון מדהים האוכל טעים ובשפע החוויה מהנה המדריך אמנון קשוב ומתחשב. לסיכום שווה כל אגורה ממליצה בחום לכל מי שמחפש טיול שיעלה לכם הרבה חיוכים
רביב שרפי
רביב שרפי
קרא עוד
יצאנו בפעם הראשונה עם אסיה טרוול. טיול משגע! פינוק מושלם. ממליצה בחום בעיקר לשומרי הכשרות. מלון הכי טוב, שירות מושלם, מדריך מקסים. מהיום אצא רק עם אסיה טרוול
אסתי אשר
אסתי אשר
קרא עוד
אין על אסיה טרוול Asia Travel - תיירות ונופש כשר💪 השירות, החשיבה על כל פרט ופרט, האוכל 😍 עם השפים הכי טובים, ממליצה בחום
מירה ניאזוב
מירה ניאזוב
קרא עוד
חברה שלי ממש נהנת מכל רגע אתכם, תמי וניסן אין על הפינוקים היחס החם תחזרו בשלום בעזרת השם
יפה אהרוני
יפה אהרוני
קרא עוד
כל הכבוד לאסיה טרוול איזה פינוקים
ריקי סדד
ריקי סדד
קרא עוד
היינו בבאקו איתם חבל על הזמן היה מדהים . שווה ממליצה בחום .
חיה אשל גל
חיה אשל גל
קרא עוד
במלון מושלםםםם בשקווטילי בגאורגיה, חופשה חלומית עם אסיה טרוול 👏👏
עינת צימר
עינת צימר
קרא עוד
חברה ליגה! מומלץ באהבה❤️ מכל הבחינות. לשואלים- כשר למהדרין. פשוט שלמות!!!
הקודם
הבא
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video

מחכים לכם!

השאירו פרטים, כבר חוזרים אליך

כל הזכויות שמורות לאסיה טרוול